O firmie

Kominki to nasze życie codzienne, nie traktujemy pracy jak obowiązek. To czysta przyjemność, dawać klientom ciepło.

Każdy klient, każdy dom, to indywidualna sytuacja. Nie stosujemy szablonów, staramy się by każdy kolejny projekt był inny od poprzednich. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Dlatego działamy prężnie a liczba naszych klientów stale rośnie. Już od 8 lat działamy w Polsce w regionie woj. zachodniopomorskiego oraz w Niemczech w regionie West Pommelen. Sukces możemy zawdzięczać tylko jednemu czynnikowi, solidnej pracy którą doceniają nasi klienci i polecają nas innym.

Samodzielnie produkujemy większość kamiennych elementów składowych kominka, Dzięki temu skracamy czas i koszty oraz jesteśmy w stanie zrealizować prawie każdy pomysł projektodawcy kominka. Chcielibyśmy byś był naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Postaw na wiedzę i doświadczenie, sprawdź naszą galerię, to dowody naszej pracy.
Skontaktuj się z nami, czekamy na Ciebie.

z pozdrowieniem, właściciel

Marek Romanowicz


System dystrybucji ciepłego powietrza czyli :

TANIE OGRZEWANIE !

O firmie Kominek to nie tylko miejsce przy którym można się zrelaksować i mile spędzić czas, ciepło z jednego kominka może zostać wykorzystane do ogrzania kilku pomieszczeń w całym domu. Konstrukcja systemu opiera się o jednostkę centralną czyli kominek z dwoma obiegami ciepłego powietrza oraz o układ rur i turbin rozprowadzający ciepłe powietrze.

System taki bywa stosowany u coraz większej ilości naszych klientów. Klienci chwalą sobie niskie koszty instalacji oraz utrzymania takiego systemu w pracy. Zasadniczo nie są wymagane żadne dodatkowe pozwolenia od administracji, czas instalacji jest bardzo krótki, a koszt eksploatacji jest niższy niż przy budowie „ogrzewania gazowego”. System nie wymaga także kosztownych przeglądów ani żadnego serwisowania.

Koszty samej instalacji są także nieporównywalnie niższe niż „ogrzewanie gazowe”.

Zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie aspekty systemu dystrybucji ciepłego powietrza.

 


Nasi partnerzy